UK: Метою викладання навчальної дисципліни «Вантажознавство» є отримання студентами знань з фізико-хімічних та транспортних властивостей вантажів, тому що при сучасних перевезеннях спостерігається широка номенклатура вантажів, які відрізняються своїми фізико-хімічними властивостями, розмірами. видами упаковки, способами кріплення. Що вимагає використання спеціалізованого рухомого складу. EN: The purpose of teaching the discipline "Cargo Science" is to provide students with knowledge of physical, chemical and transport properties of goods, because in modern transportation there is a wide range of goods, which differ in their physical and chemical properties, sizes. types of packaging, methods of attachment. Which requires the use of specialized rolling stock. RU: Целью преподавания учебной дисциплины «Грузоведение» является получение студентами знаний по физико-химических и транспортных свойств грузов, так как при современных перевозках наблюдается широкая номенклатура грузов, которые отличаются своими физико-химическими свойствами, размерами. видами упаковки, способами крепления. Что требует использования специализированного подвижного состава.

Робоча програма дисципліни «Вантажознавство» для студентів спеціальності 275.03 «Транспортні технології (на автомобільному транспорті)», 275.02 «Транспортні технології (на залізничному транспорті)»; освітня програма (спеціалізація): «Організація перевезень і логістичне управління на автомобільному транспорті»; «Організація перевезень і логістичне управління на залізничному транспорті» «19» серпня 2021 року. – 13 с.

Cargo, Car, Fastening, Вантаж, Вагон, Кріплення, сила, груз, вагон, крепления