UK: Навчальна дисципліна «Філософія науково-дослідної і викладацької діяльності» формує освіченість студентів-магістрантів у сфері специфічного соціально-гуманірного знання із сучасної філософії та педагогіки і психології, сприяє набуттю навичок мислення та життєдіяльності сучасної людини постмодерністського світу. EN: The academic discipline "Philosophy of scientific research and teaching activities" forms the education of undergraduates in the field of specific social and humanitarian knowledge in modern philosophy and pedagogy and psychology, contributes to the acquisition of thinking and living skills as a modern person of the postmodern world. RU: Учебная дисциплина «Философия научно-исследовательской и преподавательской деятельности» формирует образованность студентов-магистрантов в сфере специфического социально-гуманитарного знания по современной философии и педагогике и психологии, способствует получению навыков мышления и жизнедеятельности как современного человека постмодернистского мира.

Методичні вказівки з вивчення змістових модулів, що виносяться на самостійну роботу студента з навчальної дисципліни «Філософія науково-дослідної і викладацької діяльності» (змістовні модулі 1 та 2) для студентів-магістрантів технічних спеціальностей денної та зачної форм навчання / Укл.: Бондаренко О.В. Ємельяненко Є.О. – Запоріжжя: НУ "Запорізька політехніка", 2021. – 58 с.

постмодерністський світ та людина, філософська культура мислення сучасної людини, розділи філософії за різними сферами соціальної реальності, філософія науки, техніко-технологічне середовище життя цивілізації ХХІ століття, інноваційна парадигма сучасної інженерної освіти, the postmodern world and man, philosophical culture of modern man's thinking, sections of philosophy in various spheres of social reality, philosophy of science, techno-technological environment of the life of civilization of the XXI century, постмодернистский мир и человек, философская культура мышления современного человека, разделы философии различных сфер социальной реальности, философия науки, технико-технологическая среда жизни цивилизации ХХІ столетия