Робоча програма навчальної дисципліни «Електротехніка і електроніка» для студентів спеціальності 136 «Металургія», освітня програма (спеціалізація): Ливарне виробництво чорних та кольорових металів і сплавів

UK: Наведено Робочу програму навчальної дисципліни «Електротехніка, електроні-ка» для спеціальності 136 «Металургія», де розглянуто всі аспекти вивчення та оцінювання наданої дисципліни. EN: The Work program of the discipline "Electrical Engineering and Electronics" for the specialty 136 "Metallurgy" is given, which considers all aspects of the study and evaluation of the discipline. RU: Приведено Рабочую программу учебной дисциплины «Электротехника и электро-ника» для специальности 136 «Металлургия», где рассмотрены все аспекты изучения и оценки предоставленной дисциплины.

Робоча програма навчальної дисципліни «Електротехніка, електроніка та мікро-процесорна техніка» для студентів спеціальності 136 «Металургія», освітня програма (спеціалізація): Ливарне виробництво чорних та кольорових металів і сплавів. / Укладачі: І.О. Афанасьєва, Г.М. Романіченко. — Запоріжжя: НУ «ЗП», 2020. – 11 с..

Електротехніка, електроніка, Металургія, Фахові компетенції, Структура навчальної дисципліни, Критерії оцінювання, Інформаційні ресурси, Electrical engineering, electronics, The structure of the discipline, Metallurgy, Professional competencies, The structure of the discipline, Evaluation criteria, Information resources, Электротехника, электроника, Металлургия, Профессиональные компетенции, Структура учебной дисциплины, Критерии оценки, Информационные ресурсы