UK: Наведен конспект лекцій з дисципліни "Обробка зварних з’єднань" для студентів спеціальності 131 "Прикладна механіка" освітньої програми "Технологія та устаткування зварювання" EN: These synopsis of lectures on "Treatment of welds" for students of 131 "Applied Mechanics" educational program "Welding Technology and Equipment" RU: Приведен конспект лекций по дисциплине "Обработка сварных соединений" для студентов специальности 131 "Прикладная механика" образовательной программы "Технология и оборудование сварки"

Конспект лекцій з дисципліни "Обробка зварних з’єднань" для студентів спеціальності 131 "Прикладна механіка" освітньої програми "Технологія та устаткування зварювання" / уклад.: Р. А. Куликовський, О. Є. Капустян – Запоріжжя : ЗНТУ, 2016. – 78 с.

способи обробки зварних з’єднань, термічна обробка, спосіб нагріву, нагрівальні пристрої, аргонодугова обробка, деформаційна обробка, ультразвукова обробка, проковка, обкатка, наклеп, methods of treatment of welded joints, heat treatment, method of heating, heating devices, argon treatment, deformation processing, ultrasonic processing, forging, breaking-in, slander, способы обработки сварных соединений, термическая обработка, способ нагрева, нагревательные устройства, аргонодуговая обработка, деформационная обработка, ультразвуковая обработка, проковка