Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни «Проектування і виробництво оснастки ливарних цехів »

UK: Інформація з питань сучасного проектування і організації виробництва оснастки ливарних цехів з різних матеріалів. EN: Information on the issues of modern design and organization of production of tooling for foundries from different materials. RU: Информация по вопросам современного проектирования и организации производства оснастки литейных цехов с разных материалов.

Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни «Проектування і виробництво оснастки ливарних цехів» для студентів спеціальності 136 Металургія, освітньої програми «Ливарне виробництво чорних та кольорових металів і сплавів» освітнього ступеня магістр всіх форм навчання / Укладач: В.Г.Іванов, Є.І.Івахненко.- Запоріжжя: НУ ЗП , 2022. – 63с.

станок, оснастка, інструмент, machine, snap, tool, станок, оснастка, инструмент