UK: Наведено методичні рекомендації щодо самостійної роботи з вивчення дисципліни «Автоматизація виробничих процесів EN: Methodical recommendations over are brought for the independent study of discipline " Automation of production processes" RU: Приведены методические рекомендации для самостоятельного изучения дисциплины «Автоматизация производственных процессов»

Методичні рекомендації до самостійної роботи з вивчення дисципліни «Автоматизація виробничих процесів» для студентів спеціальності 131 «Прикладна механіка» освітньої програми «Технології машинобудування» галузі знань «Механічна інженерія» всіх форм навчання / уклад. С. І. Дядя, В. М. Паміров – Запоріжжя : ЗНТУ, 2018. – 19 с.

карта потоків, автоматизація, продуктивність, завантаження, обробка, контроль, methodical pointing, thread map, automation, productivity, loading, working, control, методические указания, карта потоков, автоматизация, производительность, загрузка, обработка, контроль