Автоматизація ливарного виробництва

UK: Розглядаються питання вимірювання температури і автоматизації ливарних процесів. EN: Considered are the problems of temperature measurement and automation of foundry processes. RU: Рассматриваются вопросы измерения температуры и автоматизации литейных процессов.

Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни “Автоматизація ливарного виробництва” для студентів спеціальності 131 “Прикладна механіка” та дисциплін “Автоматизація виробничих процесів” і “Устаткування, механізація та автоматизація ливарного виробництва” для студентів спеціальності 136 “Металургія” денної форми навчання / Укл.: В. І. Гонтаренко – Запоріжжя: ЗНТУ, 2016. – 158 c.

температура, основи регулювання, автоматизація, похибки, датчики, логічні елементи, temperature, regulatory framework, automation, errors, sensors, logic elements, основы регулирования, автоматизация, погрешности, логические элементы