Виконання контрольної роботи з курсу «Теорія організації»

Національний університет "Запорізька політехніка"

UK: Наведені методичні рекомендації та вказівки до виконання контрольної роботи з курсу «Теорія організації» для студентів спеціальності 6.030601 «Менеджмент організацій і адміністрування» ОКР «Бакалавр» денної та заочної форми навчання. EN: These guidelines and guidelines for implementation of the control of the course "Organization Theory" for students of specialty 6.030601 "Management and administration" EQL "Bachelor" full-time and distance learning. RU: Приведены методические рекомендации и указания к выполнению контрольной работы по курсу «Теория организации» для студентов специальности 6.030601 «Менеджмент организаций» ОКУ «бакалавр» дневной и заочной формы обучения.

Методичні вказівки до виконання контрольної роботи з дисципліни «Теорія організації» для здобувачів вищої освіти спеціальності 073 «Менеджмент», освітня програма «Менеджмент організацій та адміністрування» / Укл.: А.Ю. Панкова. – Запоріжжя: НУЗП, 2021, – 35 с.

система, самоорганізація, біфуркація, реінжинірінг, фрактал, хаос, проектування, system, self-organization, designing, bifurcation, reengineering, fractal, chaos, система, самоорганизация, реинжиниринг, бифуркация, хаос, проектирование