Практичні заняття з дисципліни «Менеджмент публічних установ та організацій»

UK: Наведені методичні вказівки до виконання практичних занять з дисципліни «Менеджмент публічних установ та організацій» EN: These Guidance for practical lessons on discipline " Management of public institutions and organizations " RU: Приведены методические указания к выполнению практических занятий по дисциплине «Менеджмент публичных учреждений и организаций»

Методичні вказівки до проведення семінарських та практичних занять з курсу «Менеджмент публічних установ та організацій» для здобувачів вищої освіти всіх спеціальностей ОКР «Бакалавр» денної та заочної форми навчання / Укл. О.Ю. Ткачук – Запоріжжя: НУЗП, 2020, – 30 с.

Передумови виникнення державного менеджменту., Трансформаія державного управління в державний менеджмент., Проектування державної організації., Prerequisites for the emergence of public management., Transformation of public administration into public management., Designing a state organization., Предпосылки возникновения государственного менеджмента, Трансформация государственного управления в государственный менеджмент, Проектирование государственных организаций