Рішення Національного агенства із забезпечення якості вищої освіти про акредитацію освітньої програми «Термічна обробка металів», другий (магістерський) рівень, спеціальності 132 «Матеріалознавство», Національний університет «Запорізька політехніка»

UK: Ухвалили: 1. Акредитувати освітню програму строком на 5 років. 2. Видати сертифікат про акредитацію освітньої програми. 3. Звернути увагу гаранта освітньої програми та адміністрації ЗВО на Рішення Національного агенства від 27.11.2019 р. з приводу гуманітарної складової освітнього процесу, дотримання мовного законодавства та інших законів України стосовно гуманітарної складової освітньої програми та формування відповідної політики ЗВО, а також на Рекомендації Національного агенства щодо запровадження внутрішньої системи забезпечення якості освіти від 26.06.2019 р. 4. Рекомендувати гарантові освітньої програми та адміністрації закладу вищої освіти до наступної акредитації врахувати зауваження і пропозиції експертної групи та галузевої експертної ради. EN: Approved by: 1. Accredit the educational program for a period of 5 years. 2. Issue a certificate of accreditation of the educational program. 3. To draw the attention of the guarantor of the educational program and administration of the Higher Education Institution to the Decision of the National Agency of 27.11.2019 regarding the humanitarian component of the educational process, compliance with the language legislation and other laws of Ukraine regarding the humanitarian component of the educational program and the formulation of the relevant ZVO policy, as well as to the Recommendation of the National agencies for the implementation of internal quality assurance system of education from 26.06.2019. 4. Recommend to the guarantor of the educational program and administration of the institution of higher education, before the next accreditation, to take into account the comments and suggestions of the expert group and the sectoral expert council. RU: Постановили: 1. Аккредитовать образовательную программу сроком на 5 лет. 2. Выдать сертификат об аккредитации образовательной программы. 3. Обратить внимание гаранта образовательной программы и администрации ЗВО на Решение Национального агентства от 27.11.2019 г. по поводу гуманитарной составляющей образовательного процесса, соблюдение языкового законодательства и других законов Украины относительно гуманитарной составляющей образовательной программы и формирования соответствующей политики ЗВО, а также на Рекомендации Национального агентства по внедрению внутренней системы обеспечения качества образования от 26.06.2019 г. 4. Рекомендовать гаранту образовательной программы и администрации учреждения высшего образования к следующей аккредитации учесть замечания и предложения экспертной группы и отраслевой экспертного совета.

Голова Сергій Квіт

рішення, акредитація, матеріалознавство, магістр, decision, accreditation, materials science, master's degree, решение, аккредитация, материаловедение, магистр