UK: Наведено методичні вказівки до виконання самостійних робіт з дисципліни «Розмірні розрахунки при проектуванні технологічних процесів» EN: Guidelines for independent works on “Dimensional calculations in the design of technological processes” are presented RU: Приведены методические указания к выполнению самостоятельных работ по дисциплине «Размерные расчеты при проектировании технологических процессов»

Методичні вказівки до виконання самостійних робіт з дисципліни «Розмірні розрахунки при проектуванні технологічних процесів» для студентів всіх форм навчання спеціальності 131 «Прикладна механіка» спеціалізації «Технології машинобудування» галузі знань «Механічна інженерія / уклад. доц. Логомінов В.О. – Запоріжжя : НУ «Запорізька політехніка», 2020 – 17 с.

технологічний процес, розмірний ланцюг, припуск, технологічний розмір, curriculum, technological process, dimensional chain, dimensional allowance, учебная программа, технологический процесс, размерная цепь, припуск