UK: Наведено методичні рекомендації щодо самостійної роботи з вивчення дисципліни «Контрольно вимірювальні прилади EN: Methodical recommendations over are brought for the independent study of discipline " Measuring instruments " RU: Приведены методические рекомендации для самостоятельного изучения дисциплины «Контрольно измерительные приборы»

Методичні рекомендації до самостійної роботи з вивчення дисципліни «Контрольно вимірювальні прилади» для студентів спеціальності 131 «Прикладна механіка» за освітньою програмою «Технології машинобудування» галузі знань «Механічна інженерія» всіх форм навчання / уклад. С. І. Дядя, В. М. Томілін – Запоріжжя : ЗНТУ, 2018. – 17 с.

засоби вимірювання, похибка, точність, базування, автоматизація, контроль, measuring, error, accuracy, basing, automatization, control, средства измерения, погрешность, точность, базирование, автоматизация, контроль