UK: Оволодіння дисципліною «Діджиталізація та електронні комунікації у фінансовій сфері» спрямована на глибоке та ґрунтовне засвоєння студентами теоретичних та практичних аспектів розвитку цифрових технологій у фінансовій сфері, організації функціонування цифрових фінансів, використання платіжних систем, реалізації стратегії розвитку цифрової економіки та суспільства України, особливостей використання автоматизованих систем управління організацією у фінансових відносинах. EN: Mastering the discipline "Digitalization and electronic communications in the financial sphere" is aimed at students' deep and thorough assimilation of the theoretical and practical aspects of the development of digital technologies in the financial sphere, the organization of the functioning of digital finance, the use of payment systems, the implementation of the strategy for the development of the digital economy and society of Ukraine, the features of the use of automated organization management systems in financial relations.

Силабус з дисципліни «Діджиталізація та електронні комунікації у фінансовій сфері» для здобувачів вищої освіти за освітнім ступенем «магістр» денної та заочної форм навчання спеціальностей 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» / Укл. Ю.О.Набатова, – Запоріжжя: НУЗП, 2023.- 6 с.

Digitization, The field of finance, Electronics, Electronic communications, Діджиталізація, Сфера фінансів, Електроніка, Електронні комунікації