Конспект з дисципліни "Теоретичні основи електротехніки" для студентів спеціальності 141 "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка". "Трифазні кола" (англійською мовою) Частини 5.

UK: Наведено конспект з дисципліни "Теоретичні основи електротехніки" за темою "Трифазні кола" EN: The summary on subject "Theoretical electrical engineering" on the topic "Three-phase circuits" is given

Конспект з дисципліни "Теоретичні основи електротехніки" для студентів спеціальності 141 "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка" усіх форм навчання. "Трифазні кола" (англійською мовою). Частина 5. / Укл.: В.В. Козлов, О.В. Набокова. - Запоріжжя: НУ "Запорізька політехніка", 2023. - 23 с.

Трифазні кола, Лінійні та фазні напруги та струми, З’єднання зірка-зірка, Навантаження, з’єднане трикутником, Three-phase circuits, Line and phase voltages and currents, Wye-to-wye connection, Delta-connected load