Робоча програма дисципліни «Адміністрування публічних фінансів»

UK: Наведена робоча програма дисципліни «Адміністрування публічних фінансів» EN: The following work program subject «Аdministration of public finances» RU: Приведена рабочая программа дисциплины «Администрирование публичніх финансов»

Робоча програма «Адміністрування публічних фінансів» для здобувачів вищої освіти за освітньо-науковою програмою підготовки магістр спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» галузі знань 28 «Публічне управління та адміністрування» / уклад. І. А. Нечаєва. – Запоріжжя : ЗНТУ, 2017. - 21 с.

публічні фінанси, фіскальні інститути, бюджетна політика, податкове адміністрування, державний борг, public finances, fiscal institutions, budgetary policy, tax administration, state debt, публичные финансы, фискальные институты, бюджетная политика, налоговое администрирование, государственный долг