Конспект лекцій з дисципліни “Основи комп’ютерного конструювання”

UK: Наведено конспект лекцій з дисципліни “Основи комп’ютерного конструювання”EN: These synopsis of lectures on the discipline "Fundamentals of computer design" RU: Приведен конспект лекций по дисциплине «Основы компьютерного конструирования»

Конспект лекцій з дисципліни “Основи комп’ютерного конструювання” для студентів спеціальності 131 «Прикладна механіка» (освітня програма «Технології машинобудування») усіх форм навчання / уклад. О. Б. Козлова – Запоріжжя : ЗНТУ, 2018 – 70 с.

коп’ютерне конструювання, панель інструментів, головне меню, креслення, фрагмент, програмна інженерія, toolbar, main menu, drawing, fragment, software engineering, компьютерное конструирование, панель инструментов, главное меню, чертеж, фрагмент, программная инженерия