Лабораторні роботи з інформаційних систем та технологій в управлінні. Частина 2

UK: Методичні вказівки містять теоретичні відомості, індивідуальні завдання та приклади за темою "Кластерний аналіз" з курсу "Інформаційні системи та технології в управлінні" EN: Methodical instructions contain theoretical information and examples of individual tasks on "Cluster Analysis" course "Information systems and technologies in management" RU: Методические указания содержат теоретические сведения, индивидуальные задания и примеры по теме "Кластерный анализ" по курсу "Информационные системы и технологии в управлении"

Інформаційні системи та технології в управлінні. Методичні вказівки, теоретичні відомості і завдання до лабораторних робіт для студентів та магістрів денної форми навчання спеціальності 7.803060101 Менеджмент організацій і адміністрування. Частина 2. Кластерний аналіз у бізнес-аналітіці. / Укл.: Біла Н.І. – Запоріжжя: ЗНТУ, 2014. – с. 38.

кластерний аналіз, методи кластерізації, дендрограма, кластер, ієрархічні агломеративні методи, ієрархічні дивизимні (розділюючи) методи, алгоритм k-means, cluster analysis, clustering methods, dendrogram, cluster, Agglomerative Nesting, AGNES, Divisive Analysis, DIANA, k-means algorithm, кластерный анализ, методы кластеризации, иерархические агломеративные методы, иерархические дивизимные (разделяющие) методы, алгоритм k-means