Конспект лекцій з дисципліни “Процеси механічної обробки та їх еволюція”

UK: Наведено конспект лекцій навчальної дисципліни “Процеси механічної обробки та їх еволюція” EN: Lecture notes of the discipline “Machining processes and their evolution” is presented RU: Приведен конспект лекций учебной дисциплины “Процессы механической обработки и их эволюция”

Тексти (конспект) лекцій з дисципліни «Процеси механічної обробки та їх еволюція» для студентів всіх форм навчання спеціальності 131 «Прикладна механіка» спеціалізації «Технології машинобудування» галузі знань «Механічна інженерія» / укл. ст. викл. М. В. Кучугуров – Запоріжжя : ЗНТУ, 2019 – 273 с.

зміст курсу занять, історія інженерної діяльності, технологія машинобудування, механічна обробка, content of lessons, history of engineering, engineering technology, machining, содержание курса занятий, история инженерной деятельности, технология машиностроения, механическая обработка