Курсовий проект з дисципліни “CAD/CAM/CAE-системи в проектуванні та виробництві наукоємної продукції”

UK: Наведені методичні вказівки до виконання курсового проекту з дисципліни “CAD/CAM/CAE-системи в проектуванні та виробництві наукоємної продукції”. EN: Methodical instructions to сourse project on discipline "CAD/CAM/CAE" are given. RU: Приведены методические указания к выполнению курсового проекта по дисциплине “CAD/CAM/CAE-системы в проектировании и производстве наукоемкой продукции”.

Методичні вказівки до курсового проекту з дисципліни “CAD/CAM/CAE-системи в проектуванні та виробництві наукоємної продукції” для студентів освітнього ступеня магістр за спеціальністю 122 Комп’ютерні науки та інформаційні технології денної форми навчання /Укл.: А.В. Пархоменко – Запоріжжя: ЗНТУ, 2016. – 22 с.

автоматизація проектування, віддалена та віртуальна лабораторії, інтегроване середовище розробки, електронний пристрій, computer aided design, remote and virtual laboratory, integrated development environment, electronic device, автоматизация проектирования, удаленная и виртуальная лаборатория, интегрированная среда разработки, электронное устройство