UK: Наведені методичні вказівки з дисципліни “ Нарисна геометрія” EN: Methodical instructions on discipline “Descriptive Geometry”

Методичні вказівки до проведення практичних і самостійних занять з дисципліни “Нарисна геометрія” до теми: “Проєкціювання та побудова проєкцій фігур перерізу конуса” для студентів технічних спеціальностей всіх форм навчання / Укл. М.В.Скоробогата, С.А.Бовкун – Запоріжжя: НУ«Запорізька політехніка», 2023. – 43 с.

проєкція, твірна, вершина конуса, переріз конуса, projection, creative, the top of the cone, section of a cone