UK: Метою вивчення даної навчальної дисципліни є формування у студентів теоретичних знань, пов'язаних із концепцією фінансового контролінгу, практичних навичок прийняття управлінських рішень на основі контролінгової інформації та професійних компетентностей щодо організації фінансового контролінгу на підприємстві. EN: The purpose of studying this educational discipline is the formation of students' theoretical knowledge related to the concept of financial controlling, practical skills of making managerial decisions based on controlling information and professional competences regarding the organization of financial controlling at the enterprise.

Конспект лекцій з дисципліни «Фінансовий контролінг» для здобувачів вищої освіти за освітнім ступенем «магістр» денної та заочної форм навчання спеціальностей 072 « Фінанси, банківська справа та страхування»/ Укл. І.Є.Андрющенко – Запоріжжя: НУЗП, 2021.- 81с.

Finances, Controlling, Analysis, Budget, Фінанси, Аналіз, Бюджет