Робоча програма ППН 21 «Технологічні основи машинобудування» для студентів спеціальності 131 Прикладна механіка, освітня програма (спеціалізація) Технології машинобудування .

UK: Надання студентам цілісних знань про основи машинобудування без яких неможливе подальше вивчення машинобудування. EN: Providing students with complete knowledge of basic machines did not work without the ability to provide more engineering. RU: Предоставление студентам целостных знаний об основах машиностроения без которых невозможно дальнейшее изучение машиностроения.

Робоча програма ППН 21 «Технологічні основи машинобудування» для студентів спеціальності 131 Прикладна механіка, освітня програма (спеціалізація) Технології машинобудування / Вишнепольський Є.В., Гончар Н.В.- Запоріжжя: ЗНТУ, 2018. - 10 с.

Основи машинобудування, Машинобудування, ТОМБ, Заготовка, Fundamentals of mechanical engineering, Engineering, TFME, Billet, Основы машиностроения, Машиностроение, ТОМБ, Заготовка