Методичні вказівки до лабораторних робіт з дисціпліни “Алгоритми та структури даних”

UK: Дані методичні вказівки призначені для вивчення та практичного освоєння студентами всіх форм навчання дисціпліни:“Алгоритми та структури даних” EN: These guidelines are intended for the study and practical development of students by all forms of training discipline: "Algorithms and data structures" RU: Дани методични вказивки призначени для изучения и практического освоения студентами всех форм обучения дисциплины: "Алгоритмы и структуры данных"

Методичні вказівки до лабораторних робіт з дисципліни “Алгоритми та структури даних” для студентів спеціальності 122 “Комп’ютерні науки” (усіх форм навчання) уклад. В. П. Рисіков, – Запоріжжя : ЗНТУ, 2017. – 66 с.

масив, модель, бінарні дерева, кореляційний аналіз, massif, model, binary trees, correlation analysis, массив, модель, бинарные деревья, корреляционный анализ