UK: Мета викладання цього курсу — надання і поглиблення знань студентам з вивчення засад організації місцевих фінансів, їх складу та основ управління, виходячи із розмежування функцій і повноважень державних та місцевих органів влади і управління. EN: The purpose of teaching this course is to provide and deepen students' knowledge of the basics of the organization of local finances, their composition and the basics of management, based on the demarcation of functions and powers of state and local authorities and management.

Конспект лекцій з дисципліни «Місцеві фінанси» для здобувачів вищої освіти за освітнім ступенем «бакалавр» денної та заочної форм навчання спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» (Частина 2) / Укл. Н.Г. Фатюха – Запоріжжя: НУ «ЗП», 2023.- 85с.

finances, Local Government, local community, regulatory framework, фінанси, місцеве самоврядування, територіальна громада, нормативна база