Київський національний університет внутрішніх справ, Всеукраїнський фонд юридичної науки академіка права В.В. Сташиса, Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ, Товариство з обмеженою відповідальністю «Фонд Юрнауки АПС»

UK: Розкрито сутність та призначення основних форм і методів державного регулювання у сфері пенсійного забезпечення, здійснено їх класифікацію, визначено особливості застосування, обґрунтовано необхідність вдосконалення. EN: The essence and purpose of the basic forms and methods of state regulation of pension schemes, implemented their classification, defined features of the application, the necessity of improving. RU: Раскрыты сущность и назначение основных форм и методов государственного регулирования в сфере пенсионного обеспечения, осуществлена их классификация, определены особенности применения, обоснована необходимость совершенствования.

Надієнко О.І. Форми та методи державного регулювання у сфері пенсійного забезпечення в Україні : сучасний правовий аналіз / О.І. Надієнко // Право і суспільство : Науковий журнал. – Дніпро : КНУВС, Всеукраїнський фонд юрид. науки акад.-ка права В.В. Сташиса, ДДУВС, Товариство з обмеженою відповідальністю «Фонд Юрнауки АПС», 2012. – № 2. – С. 140-146.

forms, methods, government regulation, pension provision, форми, методи, державне регулювання, пенсійне забезпечення, формы, методы, государственное регулирование, пенсионное обеспечение