UK: Методичні вказівки містять опис восьми лабораторних робіт з дисципліни ОСНОВИ МІКРОПРОЦЕСОРНОЇ ТЕХНІКИ у відповідності до навчальних планів ОКР бакалаврів спеціальності 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, рекомендації до їх виконання і мають два додатки. EN: The methodical instructions contain a description of eight laboratory works in the discipline FUNDAMENTALS OF MICROPROCESSOR TECHNOLOGY in accordance with the curriculum of the Bachelor of Science in specialty 141 - Power Engineering, Electrical Engineering and Electromechanics, recommendations for their implementation and have two appendices. RU: Методические указания содержат описание восьми лабораторных работ по дисциплине ОСНОВЫ микропроцессорной техники в соответствии с учебными планами ОКР бакалавров специальности 141 - Электроэнергетика, электротехника и электромеханика, рекомендации к их выполнению и имеют два приложения.

Методичні вказівки з виконання лабораторних робіт дисципліни «Основи мікропроцесорної техніки» для студентів спеціальності 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка освітньої програми «Електромеханічні системи автоматизації та електропривод» денної форми навчання / уклад: В.В. Осадчий, О.С. Назарова. - Запоріжжя : ЗНТУ, 2019. – 44 с.

microprocessor, timer, interrupt, Assembler, мікропроцесор, таймер, переривання, Ассемблер, микропроцессор, таймер, прерывания, ассемблер