UK: Наведені методичні рекомендації щодо підготовки до практичних занять і самостійної роботи з дисципліни "Економічна теорія" EN: Methodological recommendations for practical classes and independent work from the course "Regional Economy"

Методичні рекомендації до практичних занять і самостійної роботи з курсу «Регіональна економіка» для студентів факультету економіки та управління денної і заочної форми навчання / Укл.: к.е.н., доц. І.С. Сидорук. – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2022. – 87 с.

регіональна економіка, ресурси, регіон, економіка регіону, regional economy, resources, region, economy of the region