Освітньо-професійна програма «Організація перевезень і логістичне управління на автомобільному транспорті» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціалізації 275.03 «Транспортні технології (на автомобільному транспорті)» за спеціальністю 275 «Транспортні технології (за видами)» галузі знань 27 «Транспорт» 2019 р.

uk: Створення цілісної системи підготовки бакалаврів, що забезпечує здобуття теоретичних знань, практичних умінь і навичок (компетентностей), достатніх для успішного виконання професійних обов’язків у галузі розробки та управління транспортними, транспортно-виробничими, транспортно-складськими, транспортно-логістичними системами та технологіями. EN: Creating a holistic system of bachelor's degree training, which provides the acquisition of theoretical knowledge, practical skills and competencies (competencies) sufficient for the successful performance of professional duties in the development and management of transport, transport and production, transport and warehousing, transport and logistics systems and technologies. RU: Создание целостной системы подготовки бакалавров, что обеспечивает получение теоретических знаний, практических умений и навыков (компетенций), достаточных для успешного выполнения профессиональных обязанностей в области разработки и управления транспортными, транспортно-производственными, транспортно-складскими, транспортно-логистическими системами и технологиями.

Освітньо-професійна програма «Організація перевезень і логістичне управління на автомобільному транспорті» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціалізації 275.03 «Транспортні технології (на автомобільному транспорті)» за спеціальністю 275 «Транспортні технології (за видами)» галузі знань 27 «Транспорт» – НУ «Запорізька політехніка». – 2019. – 18 с.

competence, ability, teaching, компетентність, здатність, викладання, компетентность, способность, преподавания