UK: Методичні вказівки, призначені для використання на лабораторних заняттях із дисципліни "Проектування баз даних", а також в процесі самостійної роботи слухачів факультету післядипломної освіти. EN: Guidance for use on laboratory studies with the subject "Designing Databases" and in the independent work of students of the Faculty of Postgraduate Education. RU: Методические указания, предназначенные для использования на лабораторных занятиях по дисциплине "Проектирование баз данных", а также в процессе самостоятельной работы слушателей факультета последипломного образования.

Проектування баз даних. Програма, методичні вказівки до лабораторних робіт і самостійної роботи слухачів спеціальності 7.080403 “Програмне забезпечення автоматизованих систем” / уклад.: С. К. Корнієнко, С. Н. Сердюк. – Запоріжжя : ЗНТУ, 2002. - 66 с.

база даних, СКБД, концептуальне проектування, логічне проектування, інтерфейс користувача, database, DBMS, conceptual design, logical design, user interface, база данных, СУБД, концептуальное проектирование, логическое проектирование, интерфейс пользователя