Методичні вказівки до виконання практичних робіт з дисципліни «Управління ІТ-проектами» для студентів спеціальності 122 «Комп’ютерні науки»

UK: Наведені методичні вказівки до виконання практичних робіт з дисципліни «Управління ІТ-проектами» EN: Methodical instructions for practical work on the discipline “IT project management” RU: Приведены методические указания для выполнения практических работ по дисциплине «Управление ІТ-проектами»

Методичні вказівки до виконання практичних робіт з дисципліни "Управління ІТ-проектами" для студентів для студентів спеціальності 122 «Комп’ютерні науки» / уклад. Т. В. Федорончак. – Запоріжжя: ЗНТУ, 2017. – 40 с.

управління проектом, ІТ проект, project management, IT project, управління ІТ-проектами, управление проектом, ІТ проект