Правове регулювання підприємств зв’язку і телекомунікацій. Навчально-методичний комплекс для студентів денної форми навчання спеціальності: 7.05090301 "Інформаційні мережі зв’язку"

UK: Наведено навчально-методичний комплекс для студентів денної форми навчання спеціальності 7.05090301 "Інформаційні мережі зв’язку" з дисципліни "Правове регулювання підприємств зв’язку і телекомунікацій". EN: An educational-methodical complex for full-time students of the specialty 7.05090301 "Information communication networks" in discipline "Legal regulation of business communications and telecommunications". RU: Приведен учебно-методический комплекс для студентов дневной формы обучения специальности 7.05090301 "Информационные сети связи" по дисциплине "Правовое регулирование предприятий связи и телекоммуникаций".

Кириченко Ю. В. Правове регулювання підприємств звязку і телекомунікацій : навчально-методичний комплекс для студентів денної форми навчання спеціальності 7.05090301 «Інформаційні мережі зв’язку». – Запоріжжя : ЗНТУ, 2013. - 42 с.

поняття, державне управління, сфера зв’язку, телекомунікаційні мережі, телекомунікаційні послуги, споживачі телекомунікаційних послуг, оператори і провайдери, доступ до ринку, підприємство зв’язку, об’єкти зв’язку, суб’єкт економічної діяльності, concept, governance, scope communications, telecommunication networks, telecommunication services, consumers of telecommunication services, operators and providers, market access, enterprise communications, objects connection, economic operator, понятие, государственное управление, сфера связи, телекоммуникационные сети, телекоммуникационные услуги, потребители телекоммуникационных услуг, доступ к рынку, предприятие связи, объекты связи, субъект экономической деятельности