Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни “Технологічні основи машинобудування”

UK: Наведено методичні рекомендації та вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни «Технологічні основи машинобудування» EN: The methodical recommendations and instructions for carrying out laboratory works on discipline are given «Technological foundations engineering» RU: Приведены методические рекомендации по выполнению лабораторных работ по дисциплине «Технологические основы машиностроения»

Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни «Технологічні основи машинобудування» для студентів спеціальності 133 Галузеве машинобудування - освітня програма «Підйомно-транспортні, дорожні, будівельні, меліоративні машини і обладнання» усіх форм навчання / уклад. Г. В. Пухальська, О. В. Алексєєнко – Запоріжжя : ЗНТУ, 2019 - 54 с.

технологічний процес, точність, знос інструменту, шорсткість, заготовка, розмірний ланцюг, technological process, accuracy, wear tool, roughness, workpiece, dimensional chain, технологический процесс, точность, износ инструмента, шероховатость, заготовка, размерная цепь