UK: Наведені методичні рекомендації та вказівки до самостійної роботи і модульних контролів з дисципліни «Допоміжне обладнання для зварювання» EN: These guidelines and instructions for self-study module control and discipline "Accessory equipment for welding" RU: Приведены методические рекомендации и указания к самостоятельной работе и модульным контролям по дисциплине «Вспомогательное оборудование для сварки»

Методичні вказівки до самостійної роботи і модульних контролів з дисципліни «Допоміжне обладнання для зварювання» напрямку підготовки 6.050504 «Зварювання» для студентів спеціальності 7.05050401 «Технології та устаткування зварювання» усіх форм навчання / уклад. М. Ю. Осіпов. – Запоріжжя : ЗНТУ, 2013. – 14 с.

силовий привід, механізація, автоматизація, пристрої, базування деталей, схема базування, power drive, mechanization, automation, devices, basing details, basing scheme, силовой привод, механизация, автоматизация, приспособление, базирование деталей, схема базирования