Методичні вказівки з виконання лабораторних робіт дисципліни «Основи мікропроцесорної техніки» для студентів спеціальності 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка освітньої програми «Електротехнічні системи електроспоживання» заочної форми навчання.

UK: Методичні вказівки містять опис чотирьох лабораторних робіт з дисципліни «Основи мікропроцесорної техніки». В першій лабораторній роботі наведені короткі відомості про інструментальне програмне забезпечення для розробки та налагодження програм. Решта лабораторних робіт містить короткі теоретичні відомості, індивідуальні завдання та рекомендації щодо їх виконання. EN: The guidelines contain a description of four laboratory works in the discipline "Fundamentals of microprocessor technology". The first lab work provides brief information about tool software for program development and debugging. The rest of the laboratory work contains brief theoretical information, individual tasks and recommendations for their implementation. RU: Методические указания содержат описание четырех лабораторных работ по дисциплине «Основы микропроцессорной техники». В первой лабораторной работе приведены краткие сведения о инструментальное программное обеспечение для разработки и отладки программ. Остальные лабораторных работ содержит краткие теоретические сведения, индивидуальные задания и рекомендации по их выполнению.

Методичні вказівки з виконання лабораторних робіт дисципліни «Основи мікропроцесорної техніки» для студентів спеціальності 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка освітньої програми «Електротехнічні системи електроспоживання» заочної форми навчання /уклад: О.С. Назарова, В.В. Осадчий - Запоріжжя : НУ «Запорізька політехніка», 2020. – 34 с.

microprocessor, programming, emulator, assembler, мікропроцесор, програмування, емулятор, ассемблер, микропроцессор, программирования, эмулятор, ассемблер