UK: Методичні вказівки містять вихідні дані та задачі розрахунково-графічного завдання (РГЗ) з дисципліни МІКРОПРОЦЕСОРНА ТЕХНІКА у відповідності до навчальних планів ОКР бакалаврів напряму 0922 – ЕЛЕКТРОМЕХАНІКА, рекомендації до їх виконання і мають три додатки. EN: The methodical instructions contain the initial data and tasks of the calculation and graphical task (RGT) of the discipline MICROPROCESSOR ENGINEERING in accordance with the curriculum of the Bachelor's Degree in 0922 - ELECTROMECHANICS, recommendations for their implementation and have three appendices. RU: Методические указания содержат исходные данные и задачи расчетно-графического задания (РГЗ) по дисциплине микропроцессорной техники в соответствии с учебными планами ОКР бакалавров направления 0922 - ЭЛЕКТРОМЕХАНИКА, рекомендации к их выполнению и имеют три приложения.

Методичні вказівки з виконання розрахунково-графічного завдання дисципліни «Мікропроцесорна техніка» для студентів напряму підготовки 6.050702 Електромеханіка спеціальності Електромеханічні системи автоматизації та електропривод денної форми навчання / уклад: О.С. Назарова, В.В. Осадчий. - Запоріжжя : ЗНТУ, 2014. – 29 с.

microprocessor, timer, interrupt, Assembler, мікропроцесор, таймер, переривання, Ассемблер, микропроцессор, таймер, прерывания, ассемблер