Лабораторні і самостійні роботи з інтелектуальних систем інженерного забезпечення виробництва

UK: Наведені методичні рекомендації та вказівки до виконання лабораторних і самостійних робіт з дисципліни "Інтелектуальні системи інженерного забезпечення виробництва". EN: These guidelines and instructions for laboratory work and self-discipline "Intelligent systems engineering production". RU: Приведенные методические рекомендации и указания к выполнению лабораторных и самостоятельных работ по дисциплине "Интеллектуальные системы инженерного обеспечения производства".

Методичні вказівки до виконання лабораторних і самостійних робіт з дисципліни "Інтелектуальні системи інженерного забезпечення виробництва" для студентів напряму підготовки 6.050101 "Комп’ютерні науки" усіх форм навчання / уклад. : С. О. Субботін. – Запоріжжя: ЗНТУ, 2013. – 15 c.

інтелектуальні систем, розпізнавання образів, метрична класифікація, побудова розпізнаючих моделей, intelligent systems, pattern recognition, metric classification, the construction of recognition models, интеллектуальные системы, распознавания образов, метрическая классификация, построение распознающих моделей