Київський міжнародний університет, Донецький національний університет

UK: У статті розглянуто різні підходи науковців до визначення сутності понять «соціальні технології» і «соціальнокомунікаційні технології» в сучасному дискурсі соціальних комунікацій та з’ясовано їх системні відношення. EN: The article considers different scientific approaches to determining the nature of concepts of social technologies and social and communication technologies in the contemporary discourse of social communications and their system relations are determined. RU: В статье рассмотрены различные подходы ученых к определению сущности понятий «социальные технологии» и «социальнокоммуникационные технологии» в современном дискурсе социальных коммуникаций и выяснено их системные отношения.

Островська Н. В. Теоретичні підходи до визначення понять «соціальні технології» і «соціальнокомунікаційні технології» / Н. В. Островська // Світ соціальних комунікацій : наук. журн. / [гол. ред. О. М. Холод]. – Т. 10. – К. : КиМУ, ДонНУ, 2013. – С. 117–120.

social and communication technology, social technologies, сlassification, inmutation theory, social communications, соціальнокомунікаційні технології, соціальні технології, класифікація, теорія інмутації, соціальні комунікації, социальнокоммуникационные технологии, социальные технологии, классификация, теория инмутации, социальные коммуникации