UK: Методичні вказівки до виконання курсового проекту з дисципліни «Електричні системи та мережі» для студентів спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», освітня програма (спеціалізація) «Енергетичний менеджмент» денної форми навчання. EN: The guidelines for the implementation of the course project of the discipline "Electrical Network and Systems" for students of specialty 141 "Electric power, electrical engineering and electromechanics" of the educational-professional program " Energy management " of full-time training. RU: Методические указания к выполнению курсового проекта по дисциплине «Электрические сети и системы» для студентов специальности 141 «Электроэнергетика, электротехника и электромеханика» образовательной программы «Энергетический менеджмент» дневной формы обучения.

Методичні вказівки до виконання курсового проекту з дисципліни «Електричні системи та мережі» для студентів спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» освітньої програми «Енергетичний менеджмент» денної форми навчання / Укл.: К.О.Братковська. – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2022. – 56 с.

guidelines for the implementation of the course project, electrical network, electrical systems, energy management, методичні вказівки до виконання курсового проекту, електричні мережі, електричні системи, енергетичний менеджмент, методические указания к выполнению курсового проекта, электрические сети, электрические системы, энергетический менеджмент