Лабораторні роботи з дисципліни "Нечіткі моделі і методи обчислювального інтелекту"

UK: Наведені методичні рекомендації та вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни "Нечіткі моделі і методи обчислювального інтелекту". EN: These guidelines and instructions for laboratory work on discipline "Fuzzy models and methods of computational intelligence". RU: Приведенные методические рекомендации и указания к выполнению лабораторных работ по дисциплине "Нечеткие модели и методы вычислительного интеллекта".

Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни "Нечіткі моделі і методи обчислювального інтелекту" для студентів спеціальності 8.05010102 “Системи штучного інтелекту” усіх форм навчання / уклад. : С. О. Субботін. – Запоріжжя: ЗНТУ, 2015. – 50 с.

нечіткі моделі, нечіткі множини, методи обчислювального інтелекту, побудова нейро-нечітких мереж, fuzzy models, fuzzy sets, мethods of сomputational іntelligence, construction of neuro-fuzzy networks, нечеткие модели, нечеткие множества, методы вычислительного интеллекта, построение нейро-нечетких сетей