Політологія. Методичні рекомендації для студентів денної форми навчання усіх спеціальностей (за вимогами кредитно-модульної системи)

UK: Методичні рекомендації містять навчальну (робочу) програму курсу, тематику семінарських занять з необхідним методичним забезпеченням (планом, термінами – основними поняттями та категоріями, питаннями для самоконтролю, темами доповідей (рефератів), а також список рекомендованої літератури). EN: Methodical manual includes training (working) course program, plans of seminars with the necessary methodological support (plan, terms - the basic concepts and categories, questions for self-control, the themes of reports (abstracts), and the recommended literature). RU: Методические рекомендации содержат учебную (рабочую) программу курса, планы семинарских занятий с необходимым методическим обеспечением (планом, терминами - основными понятиями и категориями, вопросами для самоконтроля, темами докладов (рефератов), а также рекомендованной литературой).

Політологія: методичні рекомендації для студентів денної форми навчання усіх спеціальностей за вимогами кредитно-модульної системи / В.С.Орлянський, Ю.М. Соколенко, Давлєтова Г.В. Запоріжжя, ЗНТУ, 2012.- 70 с.

предмет та структура політології, політика як наука, функції політології, політична думка, політичні вчення, політична сфера, суспільні відносини, політична діяльність, демократія, плюралізм, конституційні гарантії, влада як явище, криза влади, subject and structure of political science, politics as a science, political functions, political thought, political theory, political relations, public relations, politics, democracy, pluralism, constitutional guarantees, the power of the phenomenon, the crisis of power, предмет и структура политологии, политика как наука, функции политологии, политическая мысль, политические учения, политическая сфера, общественные отношения, политическая деятельность, демократия, плюрализм, конституционные гарантии, власть как явление, кризис власти