UK: Наведений силабус навчальної дисципліни «Право (Правознавство, Господарське право, Адміністративне право, Трудове право)» для здобувачів вищої освіти за спеціальністю 073 «Менеджмент», освітньої програми «Менеджмент організації і адміністрування» EN: The given syllabus of the academic discipline "Law (Jurisprudence, Business Law, Administrative Law, Labor Law)" for students of higher education in the specialty 073 "Management" of the educational program "Management of Organization and Administration"

Силабус навчальної дисципліни «Право (Правознавство, Господарське право, Адміністративне право, Трудове право)» для здобувачів вищої освіти за спеціальністю 073 «Менеджмент», освітньої програми «Менеджмент організації і адміністрування» / уклад.: Ю. В. Кириченко. Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2023. - 6 с.

держава, право, конституційне право, господарське право, state, right, constitutional right, commercial law