Класичний приватний університет

UK: У статті на матеріалі текстів українських періодичних видань розглядаються типи абревіатур, визначаються особливості їх функціонування у мові ЗМІ. Зібраний матеріал дозволяє з’ясувати специфіку сучасної компресії. EN: In the article the author analyses the types of abbreviations on the basis of Ukrainian periodical publications, studies the peculiarities of their functioning in the texts of printed mass medias. The material, collected by the author, allows to determine the specific of modern compression. RU: В статье на материале текстов украинских периодических изданий рассматриваются типы аббревиатур, определяются особенности их употребления в языке СМИ. Собранный материал позволяет установить специфику современной компрессии.

Волинець Г. М. Функціональні особливості сучасної абревіації (на матеріалі текстів друкованих ЗМІ) / Галина Волинець // Держава та регіони. Серія: Гуманітарні науки. – Запоріжжя: Класичний приватний університет, 2013. – № 2–3. – С.49–53.

abbreviation, functions of the abbreviations, lexical reductions, compression, language of mass media, абревіація, функції абревіатур, лексичні скорочення, компресія, мова ЗМІ, аббревиация, функции аббревиатур, лексические сокращения, компрессия, язык СМИ