Положення про кафедру обладнання та технології зварювального виробництва Запорізького національного технічного університету

UK: Положення про кафедру обладнання та технології зварювального виробництва інженерно-фізичного факультету ЗНТУ розроблене відповідно до чинного законодавства України і є документом, який регламентує діяльність кафедри. EN: Regulations on the department of welding equipment and technology of engineering and physics faculty ZNTU designed according to the current legislation of Ukraine. It is a document, which regulates the activity of the department. RU: Положение о кафедре оборудования и технологии сварочного производства инженерно-физического факультета Запорожского национального технического университета разработано в соответствии с действующим законодательством Украины и является документом, регламентирующим деятельность кафедры.

положення, кафедра обладнання та технології зварювального виробництва, структура, права, provisions, department of welding equipment and technology, structure, rights, положение, кафедра оборудования и технологии сварочного производства, структура, права