Експертні висновки за результатами проведення акредитаційної експертизи підготовки магістрів за спеціальністю 8.17010201 «Системи технічного захисту інформації, автоматизація її обробки» напряму 6.170102 «Системи технічного захисту інформації» у Запорізькому національному технічному університеті

UK: ЗАГАЛЬНИЙ ВИСНОВОК: На підставі вказаного вище експертна комісія МОН зробила висновок про можливість акредитації спеціальності 8.17010201 «Системи технічного захисту інформації, автоматизація її обробки» напряму 6.170102 «Системи технічного захисту інформації» з ліцензованим обсягом 10 осіб денної та заочної форм навчання. EN: The general conclusion: On the basis of the above Ministry of Education and Science expert committee it was accredited the speciality 8.17010201 "Technical Protection in Information Systems, Automation of Processing" direction 6.170102 "Systems of Technical Protection of Information" with the licensed amount 10 people on full-time and distance learning. RU: ОБЩИЙ ВЫВОД: На основании указанного выше экспертная комиссия МОН сделала вывод о возможности аккредитации специальности 8.17010201 «Системы технической защиты информации, автоматизация ее обработки» направления 6.170102 «Системы технической защиты информации» с лицензированным объемом 10 человек дневной и заочной форм обучения.

Голова експертної комісії: Цопа Олександр Іванович – завідувач кафедри радіотехнологій інформаційно-комунікаційних систем Харківського національного університету радіоелектроніки, доктор технічних наук, професор; Член експертної комісії: Чечельницький Віктор Якович – директор інституту інформаційної безпеки, радіоелектроніки та телекомунікацій Одеського національного політехнічного університету, доктор технічних наук, доцент.

експертний висновок, акредитація, захист інформації, магістр, expert report, accreditation, Information Security, Master, экспертное заключение, аккредитация, защита информации, магистр