UK: Дані методичні вказівки призначені для вивчення теорії алгоритмів та практичного засвоєння вміння використовувати дані алгоритми в процесі розв’язання практичних завдань шляхом розроблення програм з використанням мови програмування C++. EN: These methodical instructions are designed to study the theory of algorithms and the practical mastery of the ability to use these algorithms in the process of solving practical problems by developing programs using the C ++ programming language. RU: Данные методические указания предназначены для изучения теории алгоритмов и практического усвоения умения использовать данные алгоритмы в процессе решения практических задач путем разработки программ с использованием языка программирования C ++.

Методичні вказівки до лабораторних робіт з дисципліни «Теорія алгоритмів» для студентів напряму підготовки 122 «Комп'ютерні науки» (всіх форм навчання) / Укл.: Н. О. Миронова, Л.Ю. Дейнега. – Запоріжжя: ЗНТУ, 2020. – 28 с.

бінарний пошук, динамічні структури даних, теорія чисел, динамічне програмування, теорія графів, binary search, dynamic data structures, number theory, dynamic programming, graph theory, бинарный поиск, динамические структуры данных, теория чисел, динамическое программирование, теория графов