Наскрізна програма практик є основним навчально-методичним документом, який визначає проведення практики студентів денної та заочної форми навчання за спеціальністю 131 «Прикладна механіка» (за освітньою програмою "Обладнання та технології пластичного формування конструкцій машинобудування"). Вона забезпечує єдиний комплексний підхід для організації виробничої практичної підготовки та системного навчання студентів. EN: The end-to-end program of practices is the main educational and methodical document determining the practice of full-time and part-time students of the specialty 131 “Applied Mechanics” (according to the educational program “Equipment and Technologies for Plastic Forming of Machine-Building Structures”). It provides a single integrated approach to the organization of practical training and systemic training of students. RU: Сквозная программа практик является основным учебно-методическим документом, определяющим проведение практики студентов дневной и заочной формы обучения по специальности 131 «Прикладная механика» (по образовательной программе "Оборудование и технологии пластического формования конструкций машиностроения»). Она обеспечивает единый комплексный подход к организации производственной практической подготовки и системного обучения студентов.

Наскрізна програма практик бакалаврів та стажування магістрів спеціальності 131 «Прикладна механіка» (за освітньою програмою (спеціалізація) "Обладнання та технології пластичного формування конструкцій машинобудування") всіх форм навчання / укладачі: Широкобоков В. В., Дядя С. І., Гончар Н. В., Бень А. М. – Запоріжжя : ЗНТУ, 2018. – 26 с.

практика, обладнання, технологічний процес, робоче місце, підприємство, цех, технологічне оснащення, контроль якості, practice, equipment, technological process, workplace, company, shop, technological equipment, quality control, практика, оборудование, технологический процесс, рабочее место, предприятие, цех, технологическая оснастка, контроль качества