UK: Курсовий проект за фахом для студентів, які навчаються за програмою магістрів спеціальності 141 освітньо-професійної програми «Електротехнічні системи електроспоживання» EN: Course project in the specialty for students studying under the program of masters specialty 141 educational and professional program "Electrical engineering systems of electricity consumption" RU: Курсовой проект по специальности для студентов, обучающихся по программе магистров специальности 141 образовательно-профессиональной программы «Электротехнические системы электро потребления»

Методичні вказівки до виконання курсового проекту за фахом для студентів, які навчаються за програмою магістрів спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» освітньо-професійної програми «Електротехнічні системи електроспоживання» всіх форм навчання / уклад.: В. В. Попов, В. В. Дьяченко – Запоріжжя : НУ «Запорізька політехніка», 2019. – 23 с.

внутрішньозаводське електропостачання, електричне навантаження, джерело живлення, електричні мережі вище 1000 В, схеми електричних мереж, компенсація реактивної потужності, inter-factory power supply, electrical load, power supply, electrical networks above 1000 V, diagrams of electrical networks, reactive power compensation, внутризаводское электроснабжение, электрическая нагрузка, источник питания, электрические сети выше 1000 В, схемы электрических сетей, компенсация реактивной мощности