UK: Наведено робочу програму з дисципліни «Математичні основи системного аналізу» для студентів спеціальності 124 «Системний аналіз» , освітня програма «Інтелектуальні технології та прийняття рішень в складних системах » EN: The work program for the discipline "Mathematical foundations of system analysis" for students of the specialty 124 "System analysis", the educational program "Intelligent technologies and decision-making in complex systems" is given.

Робоча програма з дисципліни «Математичні основи системного аналізу» для студентів спеціальності 124 «Системний аналіз», освітня програма «Інтелектуальні технології та прийняття рішень в складних системах»/ Укл.: Нечипоренко Н.О. – Запоріжжя: НУ “Запорізька політехніка”, 2023. – 20 с.

Диференціальне та інтегральне числення функцій однієї змінної, диференціальне числення функцій багатьох змінних, кратні та поверхневі інтеграли, ряди, функціональний аналіз, Differential and integral calculus of functions of one variable, differential calculus of functions of many variables, multiple and surface integrals, series, functional analysis