UK: Дані методичні вказівки призначені для вивчення та практичного освоєння студентами усіх форм навчання основ архітектури та проектування програмного забезпечення. EN: These are methodical instructions for studying and practical use of basics of architecture and design of software. RU: Данные методические указания предназначены для изучения и практического освоения студентами всех форм обучения основам архитектуры и проектирования программного обеспечения.

Методичні вказівки до виконання самостійної роботи студентів з дисципліни “Архітектура та проектування програмного забезпечення” для студентів спеціальності 121 “Інженерія програмного забезпечення” (всіх форм навчання) / А. О. Олійник, Т. О. Колпакова, В. М. Льовкін. – Запоріжжя : ЗНТУ, 2016. – 27 с.

програмне забезпечення, архітектура програмного забезпечення, дизайн інтерфейсів, веб-додаток, система керування вмістом, software, software architecture, interface design, web application, content management system, программное обеспечение, архитектура программного обеспечения, дизайн интерфейсов, веб-приложение, система управления содержимым