Методичні вказівки до лабораторного практикуму з фізики. Розділ „Фізика твердого тіла”(англійською мовою). Для студентів інженерно-технічних спеціальностей денної форми навчання

UK: Методичні вказівки містять опис 8 лабораторних робіт за розділом «Фізика твердого тіла», складених у відповідності з базовою програмою курсу загальної фізики для студентівінженерно-технічних спеціальностей вищих технічних навчальних закладів. EN: The methodical instructions contain a description of 8 laboratory works under the section "Solid State Physics", compiled in accordance with the basic program of the general physics course for students of engineering and technical specialties of higher technical education institutions. RU: Методические указания содержат описание 8 лабораторных работ по разделу «Физика твердого тела», составленных в соответствии с базовой программой курса общей физики для студентов инженерно-технических специальностей высших технических учебных заведений.

Методичні вказівки до лабораторного практикуму з фізики. Розділ „Фізика твердого тіла” (англійською мовою). Для студентів інженерно-технічних спеціальностей денної форми навчання / укладач: С. П. Лущин. – Запоріжжя : ЗНТУ, 2015. – 66 c.

кристалічна структура, фізичні властивості напівпровідниів, радіоактивне випромінювання, точка кюрі феромагнетиків, crystal structure, physical properties of semiconductors, radiation, curie point of ferromagnets, кристаллическая структура, физические свойства полупроводников, радиоактивное излучение, точка кюри ферромагнетиков